SynBio Party

ODTÜ iGEM 2014 Takımı olarak, Sentetik Biyoloji gibi ilgi çekici ve hızla gelişen bir alanı tanıtmak için düzenlediğimiz eğlenceleri bir gelenek haline getirmeye devam ediyoruz! Bu yıl, ikincisini düzenleyeceğimiz partimizde, geleneğe sığmayıp-taşıp; daha önce hiç yapılmamış olanı yapacak, görülmemiş olanı göreceğiz!

Konseptimiz “Science”! Bu temayla ilgili aklınıza gelebilecek her şeye açık olan partimizde hepinizi eğlenceye çağırıyoruz!

Bir yandan deney tüplerinden rengarenk içkilerimizi yudumlayıp, diğer yandan beyaz önlükle, eldivenle, laboratuvar gözlüğüyle dolaştığımız; dekora laboratuvarlardaki Danger!-Dungur! uyarı levhalarından astığımız çılgın “SynBio Party”miz kaçmaz!

Yeni açılan, gıcır gıcır ve Ankara’nın eğlence merkezi olmaya aday, çölün ortasında bir vaha; Matiz Bristo & Performance Hall’da, DJ + Canlı Performanslarla siftahı yapmaya var mısınız?

Giriş: 15 TL -> 1 adet 50cl’lik bira ve deney tüplerinde yudumladığımız rengarenk shotlar!

PS: Partinin amacı herhangi bir tüzel kişiye değil; ODTÜ iGEM takımına destek olmaktır. Dünya çapında, MIT’nin düzenlediği, yüksek prestijli bir yarışmaya katılacak olan takımımız giderlerini karşılamak amacındayız. Partiye gelmeyecek olsanız dahi, bir bilet alarak siz de destek olabilirsiniz.

PSS: Calculus sınavı sonrası stres atmaya birebir!

İRTİBAT:
İrem Baştüzel 0532 202 9632
Şeniz Yüksel 0538 351 3493