AEGEE-Ankara 1. İç Eğitimi

aegee ankara

Çok değerli eğitmenlerimiz tarafından;

Aktif Vatandaşlık
Gönüllülük
AEGEE-AEGEE-Europe
STK terminolojisi
Takım olma

konularının anlatılacağı AEGEE-Ankara 1. İç Eğitimi 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 12:30’da ODTÜ MM-25 konferans salonunda gerçekleşecek.

Eğitimde ayrıca, sivil toplum örgütlerinde duymaya alışık olduğumuz gönüllülük ve aktif vatandaşlık gibi kavramların ve kısmen sivil toplum örgütlenmesinin içlerini doldurmaya ve bu kavramların hayatlarımızda neleri değiştirebileceğini göstermeye yönelik bilgi ve tecrübe aktarımları ile tartışmalar yapılacak.

-Oturum aralarında AEGEE-Cafe’de sizlerle olacak! Peki nedir AEGEE-Cafe? Şimdilik; çayınızla kahvenizle katılabileceğiniz, AEGEE-Ankara’nın şu anki çalışma ve proje gruplarını daha yakından tanıyacağınız bir sohbet ortamı olduğunu söyleyelim,gerisini siz gelince keşfedin.

-Bunlara ek olarak, iç eğitim sonrasında, birbirimizi daha iyi tanıyabileceğimiz ve belki de tartışmalarımıza devam edeceğimiz bir de sosyal etkinliğimiz olacak. Bir akşam yemeği ve sonrasında sohbet edebileceğimiz güzel bir mekanda günümüze devam edeceğiz.

-Eğitimimiz AEGEE-Ankara dışından kişilerin katılımına eğitim giderlerinde kullanılmak üzere alınacak 5 TlL karşılığında açıktır. İç eğitime katılabilmek için AEGEE-Ankara üyelerine ve AEGEE-Ankara dışından katılacak üyelerimize olmak üzere iki başvuru formumuz bulunmaktadır:

AEGEE-Ankara üyelerinin eğitime katılmaları için doldurması gereken form için buraya tıklayınız.

AEGEE-Ankara dışından eğitime katılmak isteyen misafirlerimizin doldurması gereken form için buraya tıklayınız.

-AEGEE-Ankara’nın düzenlediği 2. iç eğitime ( Organizasyon İç Eğitimi ) katılabilmek için 1. iç eğitimi almış olmak zorunludur ve iç eğitimleri almış olmak etkin üyelik kriteridir.

– AEGEE ağının en yeşil lokallerinden AEGEE-Ankara olarak izlediğimiz sürdürülebilir etkinlikler politikası gereği, oturum aralarında ikram edilecek çay ve kahveleri yanımızda getirdiğimiz kupalarımızla tüketeceğiz.