QS World Grad School Tour – Ankara

qs world grad school tour
Dünyanın lider yurtdışı lisansüstü eğitim etkinlikleri dizisi olan QS World Grad School Tour, Ankara HiltonSA otelinde ABD, Avrupa ve Asya’nın en gözde üniversitelerini ziyaretçiler ile buluşturuyor.
Etkinlikte okul yetkilileri ile yüz yüze tanışacak, yurtdışında lisansüstü eğitim hakkında tüm merak ettiğiniz soruları onlara direk yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, yüksek lisans ve doktora programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, IELTS ve TOEFL sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. Ziyaretçiler arasından şanslı bir kişi ipad mini sahibi olucak.
Özel burs imkanları
  • Toplamda 1.7 milyon ABD doları değerinde QS, Pepperdine University, Manchester, University of Warwick, EMLYON, IE  ve daha nice partner kuruluşlarının, fuar ziyaretçilerine özel sunduğu burslar için başvurun.
  • Duisenberg School of Finance – Bayan adaylara özel master burs imkanları
Yüz yüze karşılıklı iletişim
  • IE, Washington University, HEC, ve daha nice prestijli üniversitelerin kabul direktörleri ile yüz yüze tanışın.
  • Başvurularınız için özel tavsiyeler alın ve sizin için en ideal master programını keşfedin.
  • Yabancı dil sınavları hakkında merak ettiklerinizi sorun ve uzman tavsiyeler alın.
  • Başvurularınıza karar verecek olan kişileri etkileme fırsatı yakalayın.
Seminer ve Bilgi oturumları
  • Toplantı öncesi, prestijli üniversite yetkililerinin yeralacağı başvuru sürecini anlama konulu seminerde yerinizi alın.
Lisansüstü Eğitim rehberi
  • ilk 100 ziyaretçi QS Top Grad School Guide sahibi olacak. Derginin içeriği: Ülkeler rehberi, bölümler rehberi, yurtdışı eğitim için gerekli sınavlar GMAT, GRE, LSAT, TOEFL ve IELTS , eğitimizi finance etme yolları, kariyer önerileri ve daha niceleri …

 

Etkinlik programı ve online kayıt için tıklayınız.

 

Sık Sorulan Sorular

1- Önceden kayıt yaptırmalı mıyım?
Giriş ve gün içindeki seminerlere katılım ücretsizdir. Yerinizi garantilemek için önceden online kayıt yaptırmanızı ve onay çıktısını yanınızda getirmenizi öneririz, Böylelikle beklemek ve kayıt formu doldurmak zorunda kalmayacaksınız.
2- Ziyaret edebileceğim en uygun zaman nedir?
Gün içinde önde gelen üniversitelerin yer alacağı bilgi oturumları ve sunumlar gerçekleşecektir.
Katılmak isteğiniz oturumları ve okul sunumlarını belirlemenizi ve sınırlı sayıda yer olduğu için erken gelmenizi öneririz. Eğer geç kalırsanız üzülmeyin, saat 18:00’e kadar okullarla görüşmek için vaktiniz olacak.
3- Nasıl hazırlanmalıyım?
Eğitim almayı arzu ettiğiniz bölüm hakkında araştırma yapın, nerede okumak istediğinize karar verin. Görüşmek istediğiniz katılımcı okulları ve sormak istediğiniz soruları belirleyin. Unutmayın hazırlıklı olmanız okul yetkilileri üzerinde olumlu bir etki yaratmanıza yardımcı olacaktır.
qs world grad school tour ankara