ODTÜlüler için Gelecek Planları

ODTÜlüler için Gelecek Planları - Mercedes-Benz

Mercedes-Benz

İstanbul Hoşdere Fabrikası’nda şehirler arası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten, Türkiye şehirler arası otobüs ve kamyon pazarları lideri Mercedes-Benz Türk, ODTÜlüler İçin Gelecek Planları kapsamında öğrenciler ile buluşmaya geliyor.
18 Mayıs 2015 Pazartesi günü 17:40’ta MM-25 amfisinde gerçekleştireceğimiz etkinlikte katılımcılar şirket hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olurken, etkinlik sonrasında yapılacak kokteylde sorularını sorma ve şirket yetkilileri ile birebir sohbet imkanı bulacaklar.
Etkinliğimiz tüm bölümlerin katılımına açık ve ücretsizdir.

 

ODTÜlüler için Gelecek Planları - TürkTraktör

Türk Traktör

Endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika olmak üzere şimdiye kadar 130’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuş ,Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör , ODTÜlüler için Gelecek Planları kapsamında öğrencilerle buluşmaya geliyor.

20 Mayıs 2015 Çarşamba günü 17:40’ta MM-25 amfisinde gerçekleştireceğimiz etkinlikte katılımcılar şirket hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olurken, etkinlik sonrasında yapılacak kokteylde sorularını sorma ve şirket yetkilileri ile birebir sohbet imkanı bulacaklar.

Etkinliğimiz tüm bölümlerin katılımına açık ve ücretsizdir.