ODTÜ Uludağ Eğitim ve Spor Tesisi

odtü-uludag-tesisi

Uludağ Eğitim ve Spor Tesisi 2014-2015 Sezonu 19 Aralık 2014 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında hizmet verecektir.

Başvuru formu, fiyat listesi ve tesis ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Tesisimiz Uludağ’da  rakımı yaklaşık 1900 m. olan oteller bölgesinde yer almaktadır.

 

Tesisimizde suit, 2 kişilik ve ranzalı oda olmak üzere 3 tip oda bulunmaktadır.

 

Kayak yapmak isteyenlerin Tesisimizden pistlere ulaşımı için vasıta kullanmaları gerekmekte olup,istekleri halinde ücreti karşılığı bu hizmeti almaları, kayak ve kayak malzemelerini temin etmeleri mümkün bulunmaktadır.

 

Ayrıca, Tesisin açık olduğu yoğun dönemlerde öğrencilerimize ve mensuplarımıza yardımcı olmak amacıyla  ODTÜ Yerleşkesi – ODTÜ Uludağ Eğitim ve Spor Tesisi arasında otobüs seferi düzenlenebilmektedir.

 

Tesis ve Uludağ Pistlerinin Haritasi içi tıklayınız….

Rezervasyon :

 

Uludağ tesisimizden yararlanmak isteyenler başvuru formunu doldurmaları (Yılbaşı, sömestre gibi yoğun talep olan dönemlerde son başvuru tarihlerini dikkate alarak) ve bu  formları  elden, faks ile 0(312) 210 79 43 veya e-posta ile (uludag-tesis@metu.edu.tr) Sosyal Tesisler Müdürlüğü’ne (Kafeterya yanı) iletmeleri  gerekmektedir.

 

Sosyal Tesisler Müdürlüğü’ne iletilen formlar değerlendirildikten sonra yer tahsis edilenlere söz konusu Müdürlükçe  bilgi verilmekte ve ilgililerden tesis konaklama ücretlerinin  en geç üç gün içerisinde, Ziraat Bankası ODTÜ Şubesi 48872320 – 5008 (Iban No :TR31 0001 0015 3748 8723 2050 08) numaralı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Sosyal Tesisler hesabına yatırılması istenilmektedir.

 

Banka makbuzunun söz konusu Müdürlük ofisine tesliminden sonra rezervasyon işlemi tamamlanmaktadır.

 

 

> Uludağ Eğitim ve Spor Tesisi Konaklama için Başvuru Formu