ODTÜ “The Company” Müzikal Topluluğu – Tanıtım Gösterisi

ekimcover2

Tarihin en eski ve en normal(!) ailesinin evine davetlisiniz. Addams Ailesi hazır, tüm gariplikleri, aile değerleri, mutsuzlukları, karanlığı ile sizi bekliyorlar. Ama bilmelisiniz ki, eğer bir Addams’sanız tutkulu olmalı ve ölümü kucaklayıp yanağından iki makas almalısınız! Hazır olun çünkü karanlık daha önce hiç bu kadar aydınlık olmamıştı!

Charles Addams tarafından ilk kez karikatür olarak kağıt üzerinde hayat bulan ve ardından onları tüm dünyaya tanıtan televizyon serisinde, hatta beyazperde de gördüğümüz Addams Ailesi; birbirine tutkuyla bağlı ebeveynler Morticia ve Gomez, kızları Wednesday, oğulları Pugsley, evin büyükannesi, ailenin büyük amcası Fester ve sadık hizmetkârları Lurch’ten oluşuyor. Görkemli bir şatonun içinde yaşayan bu gizemli ama eğlenceli ailenin alışılmadık hayatlarını bize gösteren müzikal; Wednesday’in, Lucas adında bir çocuğa aşkını ve Lucas’ın ailesinin Addams’lara beklenmedik ziyaretini konu alıyor.

Müziklerini Andrew Lippa’nın yazıp bestelediği, senaryosunda/metninde Marshall Brickman imzası bulunan müzikal ilk olarak 2010 yılında müzikal olarak Broadway’de seyirciyle buluştu. Açılışını yaptığı dönem ve sonrasında popülerliğini hiç kaybetmeyen müzikal, tiyatronun Oscar’ı sayılan Tony Ödülleri de dahil olmak üzere pek çok ödüle aday gösterildi ve pek çok ödül aldı. Şimdi ise ikinci kez ODTÜ Müzikal Topluluğu the Company Musicals’ın yorumuyla 4-5 Kasım 2016 tarihlerinde ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonu’nda sizi bekliyor! Biletlerinizi 25-31 Ekim 2016 tarihleri arasında çarşı standımızdan ve 25 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında KKM gişesinden temin edebilirsiniz.

04-05 Kasım 2016 / ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonu

Biletler;
1. Kategori – 20 TL
2. Kategori – 15 TL

Koltuklarımız numaralıdır. Önler kapılmadan acele edin!*
(*Biletlerimiz tükendiği takdirde sınırlı sayıda ayakta alım yapılabilir.)

Gösterimiz Türkçe altyazılıdır.

Kapı açılış: 20:15

Tanıtım Sponsoru: Keep in Touch Agency