Mavi Siyah – David Perez

mavi siyah odtü

Flamenko topluluğu Mavi Siyah, İspanya flamenko dans birincisi David Perez’in danslarıyla eşlik edeceği “Endülüs’ten Anadolu’ya” projesiyle 8. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali kapsamında 10 Aralık’ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda sahne alıyor.

Mavi Siyah & David Perez, Endülüs’ten Anadolu’ya… Festival kapsamında Mavi Siyah flamenko topluluğuna, İspanya flamenko dans birincisi David Perez danslarıyla eşlik edecek.

Mavi Siyah, 2002 sonbaharında kuruldu. Ankara’nın konser amaçlı kurulan ilk ve tek flamenko grubudur. Mavi Siyah, büyük bölümü grubun kurucusu ve solist gitaristi olan Ceyhun Güneş’in bestelerinden oluşan bir repertuvarı seslendirmektedir.

Grup, flamenko müziğini Türk enstrüman ve motifleriyle de ustaca süslemekte, aynı zamanda flamenkonun temellerinden ayrılmamaktadır.

Anadolu ritim ve ezgileriyle flamenkonun bir araya getirildiği “Endülüs’ten Anadolu’ya” projesinde Mavi Siyah flamenko topluluğuna, İspanya flamenko dans birincisi David Perez danslarıyla eşlik edecek.

10 Aralık 2014

20:00

ODTÜ – KKM

Biletler:

1. Kategori – 40.00 TL

Öğrenci 27,50 TL

Biletler KKM Gİşe ve Biletix’te. Biletix’ten satın almak için tıklayınız.