Kariyer fırsatlarını keşfet!

Kariyer fırsatlarını keşfet!

WetFeet tarafından hazırlanan bu özel çalışmayla üniversitenizi işe alım yapan birçok şirket nezdinde temsil edip sen ve arkadaşlarına daha iyi iş fırsatları oluşturmaya katkı sağlayabilirsin. Bu proje kariyer hedeflerini, sektör seçimlerini ve şirket tercihlerini analiz ederek kişisel özelliklerine en uygun işverenleri sana önerecek.

Aynı zamanda çalışmaya katılman sayesinde seni mülakatlara en etkili şekilde hazırlayacak, vaka analizlerinde uzmanlaştıracak 2 adet WetFeet Kariyer Kılavuzuna anında (100 TRY) sahip olacaksın.

Arkadaşlarını da ankete davet ederek iPad Mini, Teknosa hediye çeki ve sinema biletlerine sahip olma fırsatını elde edebilirsin.

Çalışma toplamda 15 dakika sürecektir. Araştırma tamamen bağımsız olarak hazırlanmış olup sonuçlar bireysel olarak gizli tutulacaktır.

Not: Vereceğiniz cevaplar doğrultusunda beklenti ve isteklerinizi de içeren detaylı bir rapor üniversitenize sunulacak. Bu sayede siz değerli öğrencilerin kampüste görmeyi arzu ettiğiniz uygulamalara daha kolay ulaşmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Linkle ilgili bir problemle karşılaştıysanız, ek soru ve yorumlarınızla beraber CareerBenchmarkTR@wetfeet.com adresine email yoluyla bildirimde bulunabilirsiniz.