Kampüs Gelişim Günleri '16

kgg

IEEE ODTÜ, ‘Kampüs Gelişim Günleri’ nin 10. Yaşını Kutluyor !

23-24-25 Şubat 2016 tarihleri boyunca ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde IEEE ODTÜ tarafından 10.su düzenlenecek olan Kampüs Gelişim Günleri, Türkiye’nin kariyer ve teknoloji alanında öğrenci toplulukları bazında yapılan en köklü ve en büyük etkinliklerden biri olarak kabul ediliyor. Bu sene de IEEE ODTÜ ailesi olarak katılımcıları ağırlayacağı alanında uzman konuşmacılar ve basında yer alan ünlü isimlerle heyecanlandırmayı hedefliyor.

Etkinliğin esas amacı, hedef kitlemiz olan farklı şehirlerdeki üniversite ve bölümlerden gelen, kendini geliştirmek isteyen her öğrencinin etkinlikten verimli bir şekilde faydalanıp, etkinliğimizden yararlı bilgi ve yetenekler kazanarak ayrılmasıdır. Bu nedenle salonlarda gerçekleşecek oturumlar ve workshopların sayesinde öğrencilerin şirket yöneticileriyle birebir konuşabilmeleri, beklentilerini aktarabilmeleri ve düşünce alışverişinde bulunabilmeleri için aktif olarak değerlendirilecektir.

Üç gün boyunca paralel oturum ve çalıştaylarla öğrencilerin gelecek planlarına ve gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan etkinlikte, alanında uzman konuşmacıların girişimcilik, gıda, elektronik, kimya, finans, otomotiv, tasarım, kişisel gelişim, eğitim, bilişim, savunma sanayi, enerji, pazarlama ve daha birçok konu işlenecek ve katılımcıların kafalarında soru bırakmamaya çalışılacaktır. Aynı zamanda her sene düzenli olarak çıkarılan ve bu sene de 5000 tiraja sahip olarak çıkarılması hedeflenen BİLTEK dergisinin 39. sayısının galası da etkinlikte olacaktır.

İlgililerinin merakla beklediği Kampüs Gelişim Günleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve sorularınıza cevap bulabilmek içinse iletişim adresimiz http://www.kampusgelisimgunleri.org/ şeklindedir.