METUEvents Club Card Sözleşme

METU Events Club Card başvurusu yaparak aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

1. METU Events Club Card üzerinde ismi yazılı kişiye aittir. Yazılı form doldurmak suretiyle başvuru yapmış kişiler bu şartları kabul etmiş sayılır.

2. Kart taşıyıcısı olarak club card sahipleri başvuruları esnasında telefon, e-posta gibi birtakım bilgileri METU Events’e vermişlerdir. METU Events bu bilgileri sadece kart sahiplerine yeni mekan ve indirimleri duyurmak için kullanacak, üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

3. Club Card kişiye özel olup karttaki haklar üçüncü şahıslara devredilemez. Anlaşmalı mekanlarda geçerli olan indirimler sadece METU Events Club Card gösterilmesi halinde geçerlidir.

4. Kart sahibi, anlaşmalı mekan istediği takdirde kimliğini göstermelidir.

5. Anlaşmalı mekanın sağladığı indirim oranları aksi belirtilmediği takdirde sadece kart sahibinin hesabına uygulanır. (Masa hesabına indirim yapılmaz.)

6. Belirlenen indirim oranları konser biletlerini kapsamamaktadır.

7. Kart sahibi anlaşmalı mekanları www.metuevents.com/clubcard-mekanlar/ adresinden takip etmelidir. METU Events mekanlarla görüşmelerine göre bu listedeki indirim oranlarını ve mekanları değiştirebilir.

8. Kartın üçüncü şahıslar tarafından ve/veya üye tarafından herhangi bir surette kötüye kullanılması halinde, METU Events kartı iptal etme hakkına sahiptir.

9. METU Events Club Card’ın kullanımından ve saklanmasından kart sahibi sorumludur. METU Events kart sahibinden kaynaklanan sebeplerle kartın değiştirilmesi gerekliliği durumunda, kart sahibinden yenileme bedeli talep edebilir.

 

Club Card hakkında genel bilgiye ulaşabileceğiniz ana sayfa için tıklayınız.

Club Card ile indirim olanakları sağlanan mekanlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

clubcardcover