METUEvents Club Card

METU Events olarak yeni projemiz METU Events Club Card’ı gururla sunarız!

clubcardbanner

 Nedir bu Club Card? Ne işe yarar?

METU Events Club Card sadece ODTÜ öğrencisi ya da mezunlarının alabileceği ve isme özel üretilecek olan indirim kartıdır.

Sadece kartınızı gösterek Ankara’daki ve anlaşmalı olduğumuz Türkiye’deki diğer mekanlarda anında indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sadece Club Card’lılara özel ücretsiz konser davetiyeleri kazanabilirsiniz.

Neresi bu mekanlar?

mekanbanner

Üstteki görsele tıklayarak başlangıç için anlaşmış olduğumuz 54 markanın toplam 79 noktasını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Mekanlar bu kadar mı kalacak?

Hayır. Mekanlarla görüşmelerimiz sürekli devam etmektedir. Yeni anlaştığımız mekanları sosyal medya sayfamızdan paylaşarak bilgilendirmeye devam edeceğiz ve listemizi güncelleyeceğiz.

Mekan önerelim mi? Benim mekanım var biz de sisteme dahil olalım mı?

Tabii ki (: clubcard@metuevents.com adresine mekan önerilerinizi ya da sistemimize dahil olmak istiyorsanız mekanınızla ilgili bilgileri yollayın, gelip sizinle görüşelim.

Nereden alabiliriz bu kartları?

6 Kasım Cuma günü Çarşı’da açacağımız standımıza uğrayarak başvuru yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise ister açacağımız standları takip ederek isterseniz 7 Kasım’dan itibaren ODTÜ Çarşı’daki Onur Kuruyemiş ya da 100. Yıl’daki Merkez Çarşı’da bulunan Müjgan Yüzyıl’a uğrayarak kart formunu doldurabilirsiniz.

ODTÜ ya da 100. Yıl’a gelemem ya da şehir dışında yaşıyorum alamaz mıyım?

Pek tabi alabilirsiniz. Bunun için de yine clubcard@metuevents.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz de kartınızı kargoyla size yollayabiliriz.

Ücreti ne kadar peki bu kartın?

Kart ücreti öğrenciler için 10 TL, mezunlar için 20 TL’dir.

 Bir kural ya da sözleşme var mı peki?

Evet. Dikkat edilmesi gereken kurallar olarak düşünülebilecek bazı maddelerimiz var. Şuraya tıklayarak bu maddelere göz atabilirsiniz.

Ankara’da veya ODTÜ’deyim ama standlara yetişemedim, ne yapacağım diyorsanız bu bağlantıdan online forma ulaşabilir, ya da Onur Kuruyemiş ya da Müjgan Yüzyıl’a bıraktığımız formları doldurabilirsiniz!