Alternatifsiz Şenlik

ODTÜ ALTERNATİFSİZ ŞENLİK PROGRAMI

Biz; Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu, Gastronomi Topluluğu, İletişim Topluluğu, Müzik Toplulukları, Radyo Topluluğu, Tasarım Topluluğu, Uluslararası Gençlik Topluluğu ve Yapı Topluluğu olarak 6-9 Mayıs tarihleri arasında etkinliklerimizle, oyunlarımızla, eğlencemizle, müziğimizle, sanatımızla ve üretimimizle kampüsün her yerindeyiz!

Tüm ODTÜ öğrencilerini ve öğrenci topluluklarını 4 gün boyunca gerçekleştireceğimiz Alternatifsiz Şenlik’imizde bizimle birlikte olmaya ve geleneğimizi sürdürmeye davet ediyoruz.

 

Şenliğimizi destekleyen öğrenci toplulukları:

AEGEE-Ankara
Amatör Astronomi Topluluğu
Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu
Arkeoloji Topluluğu

Bilim ve Gelecek Topluluğu
BİYOGEN
Çağdaş Dans Topluluğu
Çevre Topluluğu
DKSK
e-Spor Topluluğu
Fizik Topluluğu
Gastronomi Topluluğu
Gülmece Topluluğu
GO Topluluğu
İletişim Topluluğu
Jonglörler Topluluğu
Marksist Fikir Topluluğu
Medya Topluluğu
Meslek ve İş Etiği Topluluğu
Metalurji ve Malzeme Topluluğu
Mimarlık Topluluğu
Münazara Topluluğu
Müzik Toplulukları
Quidditch Topluluğu
Radyo Topluluğu
SiTop
Sosyalist Düşünce Topluluğu
Sosyoloji Topluluğu
Tasarım Topluluğu
THBT
Ultimate Frisbee Takımı
Uluslararası Gençlik Topluluğu
Uzakdoğu Topluluğu
Yapı Topluluğu

 

 KISALTMALAR

ST                   Stadyum

MA                  Mimarlık Amfisi

PA                   Panayır Alanı

TS                   Topluluklar Sahnesi

MTS                Müzik Toplulukları Sahnesi

KKM               Kültür ve Kongre Merkezi

TKÇ                Tenis Kortları Çimleri

TFS                 Toprak Futbol Sahası

KYH               Kapalı Yüzme Havuzu

FÇ                   Fizik Çimleri

 

06 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA

Tüm Gün:             “Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ

(12.00 – 18.00)     “Müzik Gruplarının Sahnelenmesi” (Müzik Toplulukları) MTS

“Tırmanma Atölyesi” (DKSK) PA

“Seyyar Fasıl” (KTMT) PA

“Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA

“Jonglör Gösterisi” (Jonglörler Topluluğu) PA

“Fotoğraf Standı” (AFT) PA

“Bardak Çekme” (İletişim Topluluğu) PA

“Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA

“Körebe” (İletişim Topluluğu) PA

“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA

“Telden Yüzük Geçirme” (İletişim Topluluğu) PA

“İs-Top” (İletişim Topluluğu) PA

“Twister Oynuyoruz!” (İletişim Topluluğu) PA

“Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme” (İletişim Topluluğu) PA

“Çivili Futbol” (İletişim Topluluğu) PA

“İmkansız Merdiven” (İletişim Topluluğu) PA

“Balon Patlatma” (İletişim Topluluğu) PA

“Ateri Oynuyoruz” (İletişim Topluluğu) PA

“Batmamalık” (İletişim Topluluğu) PA

“Böyle Lezzet Gurme’diniz!” (Gastronomi Topluluğu) PA

“Uzun Eşek Turnuvası” (Gülmece Topluluğu) PA

“Dev Satranç” (Tasarım Topluluğu) PA

“Alternatif Twister”(Tasarım Topluluğu) PA

“Tabula Rasa” (Tasarım Topluluğu) PA

“Yaşam Öpücüğü ve İlk Yardım Bilgi Yarışması” (OCİT) PA

“Nişastalı Su” (BİYOGEN) PA

“DNA Çıkartma” (BİYOGEN) PA

“Yanardağ” (BİYOGEN) PA

“Sodyum Patlatma” (BİYOGEN) PA

“Elmadan Molotof” (BİYOGEN) PA

“Uçurtma Şenliği” (Çevre Topluluğu) FÇ

“Deneyler Deneyler!” (Fizik Topluluğu) FÇ

“Tüplü Dalış” (Su Altı Topluluğu) KYH

13.00         “Ozan Atak Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

15.00         “Geri Dönüşüm Ağacı“ (Genç TEMA) PA

14.45         “Vedat Minör Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

15.00         “Halk Oyunları Gösterisi” (THBT) KKM Önü

16.30         “Büyük Birader Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

20.00         “Masal Gecesi” (Tiyatro Topluluğu) MA

23.00         “Sound of Noise Film Gösterimi ve Video Klip Seçkileri” (SiTop) Baraka Önü

 

7 MAYIS 2015 PERŞEMBE

(12.00 – 18.00)     “Müzik Gruplarının Sahnelenmesi” (Müzik Toplulukları) MTS

Tüm Gün:             “Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ

“Tırmanma Atölyesi” (DKSK) PA

“Seyyar Fasıl” (KTMT) PA

“Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA

“Ödüllü Alternatifsiz Parkur” (METU Events) PA

“Jonglör Gösterisi” (Jonglörler Topluluğu) PA

“Fotoğraf Standı” (AFT) PA

“Bardak Çekme” (İletişim Topluluğu) PA

“Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA

“Körebe” (İletişim Topluluğu) PA

“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA

“Telden Yüzük Geçirme” (İletişim Topluluğu) PA

“İs-Top” (İletişim Topluluğu) PA

“Twister Oynuyoruz!” (İletişim Topluluğu) PA

“Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme” (İletişim Topluluğu) PA

“Çivili Futbol” (İletişim Topluluğu) PA

“İmkansız Merdiven” (İletişim Topluluğu) PA

“Balon Patlatma” (İletişim Topluluğu) PA

“Ateri Oynuyoruz” (İletişim Topluluğu) PA

“Batmamalık” (İletişim Topluluğu) PA

“Böyle Lezzet Gurme’diniz!” (Gastronomi Topluluğu) PA

“Uzun Eşek Turnuvası” (Gülmece Topluluğu) PA

“Dev Satranç” (Tasarım Topluluğu) PA

“Nişastalı Su” (BİYOGEN) PA

“DNA Çıkartma” (BİYOGEN) PA

“Yanardağ” (BİYOGEN) PA

“Sodyum Patlatma” (BİYOGEN) PA

“Elmadan Molotof” (BİYOGEN) PA

“Bilgi Yarışması” (Marksist Fikir Topluluğu) PA

“Tabula Rasa” (Tasarım Topluluğu) PA

“Alternatif Twister”(Tasarım Topluluğu) PA

“Yaşam Öpücüğü ve İlk Yardım Bilgi Yarışması” (OCİT) PA

“Eski Filmlerin Güzel Sahnelerini Tekrar Çekiyoruz” (SiTop) PA

“Deneyler Deneyler!” (Fizik Topluluğu) FÇ

“Bilgi Yarışması“ (Gençlik Muhalefeti) PA

“Tüplü Dalış” (Su Altı Topluluğu) KYH

“Çarkı Çevre Yarışması” (Çevre Topluluğu) PA

“Fotoblok – Prens ve Prenses Fotoğraf Çekimi” (Uzakdoğu Topluluğu) PA

12.30          “Ramyun ve Kimbap Yemekleri” (Uzakdoğu Topluluğu) PA

13.00         “Hard Luck Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

14.00         “Geri Dönüşüm Yarışması” (Çevre Topluluğu) PA

14.45         “Nimrodel Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

15.00         “Halk Oyunları Gösterisi” (THBT) KKM Önü

16.30         “Renk Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

18.30         “Konser: Fresh” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

19.00         “Gözlem Gecesi” (Amatör Astronomi Topluluğu) FÇ

20.15         “Babazula Gecesi” (Çağdaş Dans Topluluğu) FÇ

20.00         “Konser: Eski 45’likler” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

 

8 MAYIS 2015 CUMA

Tüm Gün:             “Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ

(12.00 – 18.00)     “Müzik Gruplarının Sahnelenmesi” (Müzik Toplulukları) MTS

“Tırmanma Atölyesi” (DKSK) PA

“Seyyar Fasıl” (KTMT) PA

“Rüzgar Gülü Atölyesi” (Çevre Topluluğu) PA

“Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA

“Jonglör Gösterisi” (Jonglörler Topluluğu) PA

“Fotoğraf Standı” (AFT) PA

“Bardak Çekme” (İletişim Topluluğu) PA

“Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA

“Körebe” (İletişim Topluluğu) PA

“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA

“Telden Yüzük Geçirme” (İletişim Topluluğu) PA

“İs-Top” (İletişim Topluluğu) PA

“Twister Oynuyoruz!” (İletişim Topluluğu) PA

“Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme” (İletişim Topluluğu) PA

“Çivili Futbol” (İletişim Topluluğu) PA

“İmkansız Merdiven” (İletişim Topluluğu) PA

“Balon Patlatma” (İletişim Topluluğu) PA

“Ateri Oynuyoruz” (İletişim Topluluğu) PA

“Batmamalık” (İletişim Topluluğu) PA

“Böyle Lezzet Gurme’diniz!” (Gastronomi Topluluğu) PA

“Uzun Eşek Turnuvası” (Gülmece Topluluğu) PA

“Dev Satranç” (Tasarım Topluluğu) PA

“Alternatif Twister” (Tasarım Topluluğu) PA

“Nişastalı Su” (BİYOGEN) PA

“DNA Çıkartma” (BİYOGEN) PA

“Yanardağ” (BİYOGEN) PA

“Sodyum Patlatma” (BİYOGEN) PA

“Elmadan Molotof” (BİYOGEN) PA

“Bilgi Yarışması” (Marksist Fikir Topluluğu) PA

“Tabula Rasa” (Tasarım Topluluğu) PA

“Yaşam Öpücüğü ve İlk Yardım Bilgi Yarışması” (OCİT) PA

“Deneyler Deneyler!” (Fizik Topluluğu) FÇ

“Çarkı Çevre Yarışması” (Çevre Topluluğu) PA

“Tüplü Dalış” (Su Altı Topluluğu) KYH

“Ultimate Frisbee” (Ultimate Frisbee Takımı) ST

13.00         “Siyah Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

14.00         “Çarşaf ve Poşet Boyama ve Süsleme“ (Genç TEMA) PA

14.45         “Akis Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

16.30         “Grumpy” (Müzik Toplulukları) MTS

18.00         “Konser: Palas Pandıras” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

19.30         “Konser: Vale” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

21.15         “Konser: Son Feci Bisiklet” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

 

9 MAYIS 2015 CUMARTESİ

Tüm Gün:             “Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu) TKÇ

(12.00 – 18.00)     “Müzik Gruplarının Sahnelenmesi” (Müzik Toplulukları) MTS

“Tırmanma Atölyesi” (DKSK) PA

“Seyyar Fasıl” (KTMT) PA

“Rüzgar Gülü Atölyesi” (Çevre Topluluğu) PA

“Stencil Atölyesi” (Mimarlık Topluluğu) PA

“Jonglör Gösterisi” (Jonglörler Topluluğu) PA

“Fotoğraf Standı” (AFT) PA

“Bardak Çekme” (İletişim Topluluğu) PA

“Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA

“Körebe” (İletişim Topluluğu) PA

“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA

“Telden Yüzük Geçirme” (İletişim Topluluğu) PA

“İs-Top” (İletişim Topluluğu) PA

“Twister Oynuyoruz!” (İletişim Topluluğu) PA

“Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme” (İletişim Topluluğu) PA

“Çivili Futbol” (İletişim Topluluğu) PA

“İmkansız Merdiven” (İletişim Topluluğu) PA

“Balon Patlatma” (İletişim Topluluğu) PA

“Ateri Oynuyoruz” (İletişim Topluluğu) PA

“Batmamalık” (İletişim Topluluğu) PA

“Böyle Lezzet Gurme’diniz!” (Gastronomi Topluluğu) PA

“Uzun Eşek Turnuvası” (Gülmece Topluluğu) PA

“Dev Satranç” (Tasarım Topluluğu) PA

“Tabula Rasa” (Tasarım Topluluğu) PA

“Alternatif Twister” (Tasarım Topluluğu) PA

“Mini Drone Ödüllü Mini Drone Yarışı” (Tasarım Topluluğu) PA

“Nişastalı Su” (BİYOGEN) PA

“DNA Çıkartma” (BİYOGEN) PA

“Yanardağ” (BİYOGEN) PA

“Sodyum Patlatma” (BİYOGEN) PA

“Elmadan Molotof” (BİYOGEN) PA

“Yaşam Öpücüğü ve İlk Yardım Bilgi Yarışması” (OCİT) PA

“Deneyler Deneyler!” (Fizik Topluluğu) FÇ

“Çarkı Çevre Yarışması” (Çevre Topluluğu) PA

“Tüplü Dalış” (Su Altı Topluluğu) KYH

“Ultimate Frisbee” (Ultimate Frisbee Takımı) ST

13.00         “Punk Panther Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

13.00         “Doğa Oyunları“ (Genç TEMA) PA

14.45          “Four Steps Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

15.00         “Hep Beraber Quidditch Oynamaca“ (Quidditch Topluluğu) ST

16.30         “Dasti Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS

18.00         “Konser: Alakarga” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

19.30         “Konser: Doğu Batı” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

21.00         “Konser: Karnaval” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

21.30         “DormDisco” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) TFS

23.00         “Masal Gecesi” (ODTÜ Oyuncuları) MA

 

10 Mayıs 2015 Pazar

Tüm katılımcı topluluklar ile birlikte şenlik alanının temizlenmesi.

Tüm ODTÜ ailesini 4 gün boyunca gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizle bizimle birlikte olmaya ve geleneğimizi sürdürmeye davet ediyoruz.

AEGEE-Ankara
Amatör Astronomi Topluluğu
Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu
Arkeoloji Topluluğu
BİYOGEN
Çağdaş Dans Topluluğu
DKSK
e-Spor Topluluğu
Fizik Topluluğu
Gastronomi Topluluğu
Genç TEMA
Gülmece Topluluğu
GO Topluluğu
IEEE ODTÜ
İletişim Topluluğu
İstatistik Topluluğu https://www.facebook.com/events/1648220638747216/
Jonglörler Topluluğu

KTMT

Marksist Fikir Topluluğu
Medya Topluluğu
Meslek ve İş Etiği Topluluğu
Metalurji ve Malzeme Topluluğu
Mimarlık Topluluğu
Münazara Topluluğu
Müzik Toplulukları

ODTÜ Oyuncuları

OCİT
Quidditch Topluluğu
Radyo Topluluğu
Rugby Takımı

SiTop
Sosyalist Düşünce Topluluğu
Sosyoloji Topluluğu
Tasarım Topluluğu
THBT
Ultimate Frisbee Takımı
Uluslararası Gençlik Topluluğu
Uzakdoğu Topluluğu
Verimlilik Topluluğu
Yapı Topluluğu