28.ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği Programı

28.ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği Programı

Bu sene 28.si düzenlenen ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği her zaman olduğu gibi yine herkese hitap eden, dopdolu bir programla karşınızda.

Baharın gelişiyle, amfilerden ve dersliklerden çıkarak; paylaşımı, birlikteliği, üretimi ve amatör ruhu hep beraber yaşayıp eğleneceğimiz bir şenlik dileğiyle.

Şenlik süresince, çevre temizliğine olan duyarlılığımızı kaybetmeyelim.

ODTÜ’müzü temiz tutalım ve koruyalım.

Uluslararası Gençlik Topluluğu

KISALTMALAR

ST                           Stadyum
PA                           Panayır Alanı
TS                           Topluluklar Sahnesi
MTS                        Müzik Toplulukları Sahnesi
KKM                       Kültür ve Kongre Merkezi
UF                           Uluslararası Fuar
MM                         Merkez Mühendislik Binası
UFS                        Uluslararası Fuar Sahnesi
TFS                         Toprak Futbol Sahası
KYH                       Kapalı Yüzme Havuzu

 

07 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA

 

Tüm Gün:

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu)
“Müzik Yayını” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
“Top Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Misket Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Oralet Dağıtımı” (İletişim Topluluğu) PA
“90’lar Müzik Yayını” (İletişim Topluluğu) PA
“Bozuk Parayla Futbol Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“El İpi Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Doksanlar Hatırası Fotoğraf Çekimi” (İletişim Topluluğu) PA
“Lastik Oyunu Çin-Çon” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Arkeolojik Terimlerle Tabu Oyunu” (Arkeoloji Topluluğu) PA
“ ‘YOL’ Ayrımı Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu-Saadet Çömlekçioğlu&Berna Tepeyüksel)

KKM Sergi Salonu

 

10.00       “Kamera Obskura ile Fotoğraf Atölyesi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) PA
11.00       “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
12.00       “Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
12.30       “Sabah Sporu Zumba” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
13.00       “Makarnadan Köprü Yarışması” (Yapı Topluluğu) PA
13.00       “Bardak Çekme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00       “Tarihi Kıyafetlerle Fotoğraf Çekimi” (Tarih Topluluğu) PA
13.30       “Fink Konseri” (Caz Topluluğu)
13.30       “Kriminal Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.00       “Çarkıfelek Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
14.00       “Twister Oynuyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.00       “Top Boru ve Delik” (İzci Topluluğu) PA
14.30       “Hard Luck Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.30       “Bubbles Konseri”  (Caz Topluluğu)
15.00       “Geri Dönüştürülebilir Atık Toplama Yarışması” (Çevre Topluluğu) PA
15.00       “Geleneksel Uluslararası Moda Şovu” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
15.00       “Balonlu Bilgi Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
15.00       “Ekoloji Atölyesi” (AEGEE-ODTÜ) PA
15.00       “Doğaçlama Müzik & Dans Gösterisi” (Çağdaş Dans Topluluğu) TS
15.30       “Flok Blüt Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
16.00       “90’lar Karaokesi” (İletişim Topluluğu) TS
16.30       “Büyük Birader Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
17.00       Tiyatro: “CAN” (Tiyatro Kumpanyası) (Güzel Sanatlar Topluluğu) KKM KK
19.00       “Arda Doğan The Golden Balkan Band Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.15       “EDT Dans Gösterisi” (Eşli Danslar Topluluğu) ST
20.45       “Yeni Türkü Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

 

08 MAYIS 2014 PERŞEMBE

 

Tüm Gün:

 

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu)
“Müzik Yayını” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
“Top Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Misket Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Oralet Dağıtımı” (İletişim Topluluğu) PA
“90’lar Müzik Yayını” (İletişim Topluluğu) PA
“Bozuk Parayla Futbol Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“El İpi Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Doksanlar Hatırası Fotoğraf Çekimi” (İletişim Topluluğu) PA
“Lastik Oyunu Çin-Çon” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Arkeoloji Bilginizi Test Edin” (Arkeoloji Topluluğu) PA
“ ‘YOL’ Ayırımı Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu-Saadet Çömlekçioğlu&Berna Tepeyüksel)

KKM Sergi Salonu
“Sokağın Ütopyası” (Mimarlık Topluluğu) PA

 

 

10.00       “Kamera Obskura ile Fotoğraf Atölyesi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) PA
11.00       “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
12.30       “Sabah Sporu Zumba” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
12.30       “Türk Halk Müziği Konseri” (ODTÜ Personel Korosu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) TS
13.00       “Makarnadan Köprü Yarışması” (Yapı Topluluğu) PA
13.00       “Leblebi Tozuyla Tekerleme Söyleme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00       “Tarihi Kıyafetlerle Fotoğraf Çekimi” (Tarih Topluluğu) PA
13.00       “Yarışma: Göster Kendini” (Genç Girişimciler Topluluğu) PA
13.30       “Çok İyi Caz Beşli Konseri ” (Caz Topluluğu)
13.30       “Zoo Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
13.30       “Tuvalet Kağıdıyla Mumya Yapmaca” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.00       “90’lar Karaokesi” (İletişim Topluluğu) TS
14.00       “Cambaz Oyunu” (İzci Topluluğu) PA
14.00       “10 Dakikada Dil Kursu: Endonezya” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.30       “30 Dakikada Dil Kursu: Almanya” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.30       “Discover Konseri” (Caz Topluluğu)
14.30       “Bubble Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.00       Tiyatro: “Beş Para Etmez Varyete” (Ankara Sanat Tiyatrosu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM KK
15.00       “Salçalı Ekmek Ödüllü Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA
15.30       “Groove Kitchen Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.30       “Canlı Halk Müziği: Bangladeş” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00       “Canlı Halk Müziği: İran” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
16.00       Tiyatro: “Bu Bir Oyun Değil” (Ritüel Sanat Merkezi) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-A
16.00       “Doğaçlama Tiyatro Etkinliği” (Güzel Sanatlar Topluluğu) TS
16.00       “Bardak Çekme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
16.30       “Gece Gece Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
19.00       “TNK Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.00       “Ateş Gecesi” (Jonglörler Topluluğu) ST
20.30       “Uluslararası Futbol Turnuvası ve Yurt Futbol Turnuvası Ödül Töreni” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.45       “Aylin Aslım Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

 

09 MAYIS 2014 CUMA

 

Tüm Gün:

 

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu)
“Müzik Yayını” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
“Top Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Misket Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Oralet Dağıtımı” (İletişim Topluluğu) PA
“90’lar Müzik Yayını” (İletişim Topluluğu) PA
“Bozuk Parayla Futbol Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“El İpi Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Doksanlar Hatırası Fotoğraf Çekimi” (İletişim Topluluğu) PA
“Lastik Oyunu Çin-Çon” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“ ‘YOL’ Ayrımı Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu-Saadet Çömlekçioğlu&Berna Tepeyüksel)

KKM Sergi Salonu
“Sokağın Ütopyası” (Mimarlık Topluluğu) PA

 

10.00       “Kamera Obskura ile Fotoğraf Atölyesi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) PA
11.00       “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
11.00       “Define Avı” (Bilim Kurgu Fantezi Topluluğu) Başlangıç: PA
11.30       “T-Shirt Boyama” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) PA
12.00       “Havuzda Dalış” (Su Altı Topluluğu-KAYIT GEREKLİDİR) KYH
12.30       “Sabah Sporu Zumba” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
13.00       “Makarnadan Köprü Yarışması” (Yapı Topluluğu) PA
13.00       “Çarkıfelek Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
13.00       “Tarihi Kıyafetlerle Fotoğraf Çekimi” (Tarih Topluluğu) PA
13.30       “SDK Konseri” (Caz Topluluğu)
13.30       Söyleşi: “Orhan Kemal’in Anıları, Doğumunun 100. Yılı-Oğlu Işık Öğütçü ile Söyleşi”

(Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-B
13.30       “Renk Konseri” (Müzik Topluluğu) MTS
13.30       “Uçurtma Şenliği” (Çevre Topluluğu) ST
13.30       “Tavla Turnuvası” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.00       “Kaligrafi & Kara Kalem Atölyesi” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
14.00       “Halat Çekme Yarışması” (İzci Topluluğu) PA
14.00       “90’lar Karaokesi” (İletişim Topluluğu) TS
14.00       “Endonezya Dans Şovu: Saman” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
14.30       “Endonezya Müzik Dinletisi: Ankron” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UFS
14.30       “Alakarga Konseri” (Caz Topluluğu)
14.30       “The Loose Quartet Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
15.00       “Geleneksel Yemek Festivali” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
15.00       “Salçalı Ekmek Ödüllü Mahalle Maçı” (İletişim Topluluğu) PA
15.00       “Çizim Yarışması” (Güzel Sanatlar Topluluğu) PA
15.30       “Doğaçlama Müzik & Dans Gösterisi” (Çağdaş Dans Topluluğu) TS
15.30       “OADA Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
16.00       “BÜMK Rock Korosu Konseri” (BÜMK Rock Korosu) (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM KK
16.30       “Dasti Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
19.00       “Emeğe Ezgi Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.45       “Suavi Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST

 

10 MAYIS 2014 CUMARTESİ

 

Tüm Gün:

 

“Müzik Yayını” (Radyo Topluluğu)
“Müzik Yayını” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
“Top Atölyesi” (Jonglörler Topluluğu) PA
“İmkansız Merdivene Tırmanma Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Seksek Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Telden Yüzük Geçirmece Oyunu” (İletişim Topluluğu) PA
“Değiş Tokuş Standı” (İletişim Topluluğu) PA
“Hulahop Çevirme Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“Misket Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Gazoz Kapağı Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Atari Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“Oralet Dağıtımı” (İletişim Topluluğu) PA
“90’lar Müzik Yayını” (İletişim Topluluğu) PA
“Bozuk Parayla Futbol Turnuvası” (İletişim Topluluğu) PA
“El İpi Oynama” (İletişim Topluluğu) PA
“Doksanlar Hatırası Fotoğraf Çekimi” (İletişim Topluluğu) PA
“Lastik Oyunu Çin-Çon” (İletişim Topluluğu) PA
“İp Atlıyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
“Limbo Dans Yarışması” (İletişim Topluluğu) PA
“ ‘YOL’ Ayrımı Fotoğraf Sergisi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu-Saadet Çömlekçioğlu&Berna Tepeyüksel)

KKM Sergi Salonu

 

10.00       “Kamera Obskura ile Fotoğraf Atölyesi” (Amatör Fotoğrafçılık Topluluğu) PA
10.00       “Fotoğraf Çekimi” (Güzel Sanatlar Topluğu) PA
11.00       “MM İnişi” (Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu) MM
13.00       “Makarnadan Köprü Yarışması” (Yapı Topluluğu) PA
13.30       “Evreka Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
13.30       “Nerden Sonra Konseri” (Caz Topluluğu)
14.00       “MOTİF Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-A
14.00       “Kind’a Blue Blues Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
14.00       “Kaptan Kanca Oyunu” (İzci Topluluğu) PA
14.00       “Sürpriz Ödüllü Yarışma” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) UF
14.00       “Twister Oynuyoruz” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) PA
14.30       “Orçun Babak Konseri” (Caz Topluluğu)
15.00       “Doğaçlama Müzik & Dans Gösterisi” (Çağdaş Dans Topluluğu) TS
15.30       “Bordo Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
16.30       “Audio Kombat Konseri” (Müzik Toplulukları) MTS
17.30       “Boğaziçi Caz Korosu Konseri” (Boğaziçi Caz Korosu)  (Uluslararası Gençlik Topluluğu) KKM-KK
19.00       “Eski 45’likler Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
20.00       “Erkin Koray Konseri” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) ST
21.00       “Dorm Disco-DjFuture” (Uluslararası Gençlik Topluluğu) TFS