11. White Night

ODTÜ Radyo Topluluğu Dönemin Açılış Partisini Gururla Sunar: White Night !

ODTÜ’de ve diğer üniversiteler arasında bir çok ilke imza atan, çok sayıda radyocu ve medya mensubu yetiştiren, bir çok ünlüyü ODTÜ öğrencileriyle buluşturan, Ankara’da medya ödülleri düzenleyen, yaptığı organizasyonlarla çok sayıda insanı birleştiren, ODTÜ’de en aktif ve en çok insana ulaşan topluluk olan ODTÜ Radyo Topluluğu gelenekselleştirdiği dönemin açılış partisi White Night’ın 11. sini gururla sunar.

Beyaz konseptli partimize gelirken, üzerinizde bir parça beyaz olması bile yeterli.

Dönemin tartışmasız en iyi açılış partisinde 11. yılımıza özel sürprizlerimizle görüşmek üzere!

26 Kasım Perşembe
Bilet: 25TL (1 yerli içecek -bira, vodka+ Red Bull, şarap, cin, rakı- dahil )
Kapı açılış: 20.30
ODTÜ Sunshine’dan ( 20:00 ve 20:15 te sayısı talebe göre artabilen ) dönüşte de Jolly Joker’den servis kaldırılacaktır.
Etkinliğimizde 18 yaş sınırı vardır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet için:
0554 460 23 08
0554 671 82 76

Bilet alma noktaları:

Çarşı ve Hazırlık’ta açılacak stantlardan ve Naz Gıda’dan parti biletlerine ulaşabilirsiniz.

Not: METU Events Club Card’lılara özel 24 Kasım Salı günü Çarşı’da açılacak Radyo Topluluğu standından bilet alan ilk 50 kişiye %20 indirim yapılacaktır.
Not: Ayrıca topluluk standlarına uğrayarak METU Events Club Card başvurusu yapabilirsiniz.


DJ HIMM
16 Şubat’ ta İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’ de tamamladıktan sonra üniversite için Ankara’ ya geldi 2003 yılından itibaren partiler organize etmeye başladı ve bu partilerde DJ’ liğini geliştirdi. 2004 yılından sonra ise DJ’ likte profesyonel olarak ilgilenmeye başladı. Ankara’da bir çok mekanda ve çeşitli illerde partilerde performans gösterdi. Bir çok mekanda resident dj olarak çalıştı. Kısa sürede Ankara’nın en büyük partilerinde ana sahnelerde performans gösterdi.Yerli ve Yabancı birçok ünlü DJ ve Produktorlerle beraber aynı sahneyi paylaştı. Kariyerinde 1000 ‘den fazla etkinlikte yer alarak ulaşılması zor bir başarıya imza attı.Beraber performans gösterdiği bazı ünlü isimler Royal Gigolos , David Vendetta , Adam Clay, Stacy Bond, Stromae, Sıla, Suat Ateşdağlı, Burak Yeter , Hüseyin Karadayı, Funky C, DJ DNR, Ebru Polat, VDJ Vlader, Berk Önen , Davy JONES , Sonat , Murat Uncuoğlu , Sertaç Kaya , Beyza , Sammy G

PABLO HOOKING
Pablo Hooking, 2012 yılında Fransız plak şirketi Pink Dolls Records’tan üç farklı single çıkardı. Bu şarkılar ilgi görerek bir çok farklı plak şirketinin compilation albümlerinde yer buldu. Ankara’nın önde gelen mekanlarından Jolly Joker, IF Performance Hall, Passage, Puhu gibi bir çok yerde performanslar sergiledi. Ekip, hala aktif olarak prodüksiyon ve canlı performans çalışmalarına devam etmektedir.

white night 2015